Zlecenia reklam i ogłoszeń

Zamieszczenie ogłoszenia w "Pro Medico" - piśmie Śląskiej Izby Lekarskiej

Wypełniony druk zlecenia ogłoszenia/reklamy wraz z potwierdzeniem wniesienia opłaty należy przesłać e-mailem:

biuletyn@izba-lekarska.org.pl

Zlecenia ogłoszenia, reklamy lub dodatku w formie wkładki można również dokonać osobiście w siedzibie ŚIL  w godzinach pracy izby.

W przypadku, gdy zleceniodawca chce otrzymać kopię zlecenia podpisaną przez reprezentantów ŚIL, należy przesłać pocztą dwa egzemplarze wypełnionego zlecenia.

Reklamy i ogłoszenia przyjmowane są zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na stronie:

Opłatę za zamieszczenie ogłoszenia/ reklamy można wnieść w kasie lub na konto:

BSK S.A. Oddział Regionalny w Katowicach, ul. Mickiewicza 3, nr 66 1050 1214 1000 0022 3650 5901

W tytule proszę koniecznie podać termin (miesiąc) emisji ogłoszenia lub reklamy zgodnie z wypisanym zleceniem.

UWAGA!!!    Zlecenia bez potwierdzenia przelewu nie są realizowane.

Bezpłatnie zamieszczane są ogłoszenia lekarzy i lekarzy dentystów poszukujących pracy.

Redakcja nie odpowiada za treści ogłoszeń i reklam. Zastrzega sobie prawo redagowania i skracania tekstów.

Prosimy Zleceniodawców o zapoznanie się z informacjami zawartymi na: www.izba-lekarska.org.pl/bip/www/strona/1152-uchwala-nr-402013-orl

Pismo „Pro Medico”

ul. Grażyńskiego 49a, 40-126 Katowice