data: wtorek, 27 styczeń 2015

Okręgowa Izba Lekarska w Szczecinie zaprasza śpiewających lekarzy do Szczecina na V Międzynarodowy Przegląd Lekarzy Śpiewających  „MUSICA MORES CONFIRMAT”  (08 - 10.05.2015 r.)

Unikatowy charakter tego wydarzenia artystycznego łączy walory uzdrawiającego wpływu muzyki z walorami integracji środowiska zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów oraz promocją pięknego miasta Szczecina .
Przyjezdni uczestnicy Przeglądu zatrzymują się w wygodnym hotelu Focus, zapewniającym przemiłą atmosferę, pyszne jedzenie i położenie w bliskości „Wałów Chrobrego” – wizytówki miasta. W pierwszy dzień Przeglądu zaplanowane są koncerty dla chorych w szczecińskich szpitalach. Po koncertach odbędzie się sympozjum naukowe w sali konferencyjnej hotelu Focus na tematy związane z Muzykoterapią. Drugi dzień Przeglądu rozpoczyna rejs statkiem po Odrze. W trakcie dwugodzinnej wycieczki będzie czas na integrację: ciekawe rozmowy, wspólne śpiewy i podziwianie piękna otaczającej przyrody. Tego samego dnia w Klubie 13 Muz na Placu Żołnierza Polskiego odbywa się KONCERT GALOWY, gdzie Prezydent Miasta Szczecina wręcza nagrody dla zwycięzców Przeglądu w tym Nagrodę Główną – „Gałązkę magnolii”, wykonaną ze srebra i bursztynu przez pracownię jubilerską. Koncert kończy wspólna biesiada dla wykonawców, organizatorów i publiczności.

Okręgowa Izba Lekarska w Szczecinie
ul. Marii Skłodowskiej Curie 11
71 - 332 Szczecin
Szczegółowe informacje:
tel. 91 48 74 936 wew. 116 (Pani Kamila Sidor)
w godz. 8.00 - 15.00
e-mail: ksidor@oil.szczecin.pl
www.oil.szczecin.pl  zakładka: Sport, kultura i rekreacja

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!