JUBILEUSZ 90. URODZIN

data: czwartek, 07 maj 2015

W kwietniu tego roku swoje 90. urodziny obchodził prof. Władysław Nasiłowski – nestor śląskiej medycyny, jeden z najwybitniejszych specjalistów medycyny sądowej, związany ze Śląską Izbą Lekarską od momentu jej odrodzenia; wieloletni przewodniczący Okręgowego Sądu Lekarskiego w Katowicach, przewodniczący Naczelnego Sądu Lekarskiego II kadencji, uznany autorytet w dziedzinie orzecznictwa lekarskiego.

Dostojny Jubilat był gościem posiedzenia Prezydium ORL, w którym uczestniczyli także Tadeusz Urban – OROZ i Adam Dyrda – przewodniczący OSL.
– W imieniu społeczności lekarskiej proszę przyjąć serdeczne życzenia zdrowia, pogody ducha i wielu powodów do radości – winszował Jubileuszu i życzył Profesorowi prezes ORL Jacek Kozakiewicz. Reprezentanci śląskiego samorządu złożyli Jubilatowi życzenia i gratulacje oraz podarowali pamiątkową grafikę opatrzoną dedykacją, w której m.in. napisano: „(...) Mamy głęboką nadzieję, że w miarę możliwości, będzie Pan Profesor uczestniczyć w dalszym ciągu aktywnie w przedsięwzięciach samorządu lekarskiego, wspierając je jak zawsze swoją wyjątkową życzliwością, wielką mądrością i bogatym doświadczeniem”.

90 URODZINY PROF. WŁADYSŁAWA NASIŁOWSKIEGO - RELACJA