SZKOLENIE DLA KANDYDATÓW NA BIEGŁYCH

data: wtorek, 04 październik 2016

Śląska Izba Lekarska zaprasza na 4. edycję szkolenia dla kandydatów na biegłych sądowych i biegłych sądowych.

4.11.2016

otwarcie : dr n. med. Jacek Kozakiewicz, dr n. med. Tadeusz Urban, dr n. med. Adam Dyrda, dr n. med. Ryszard Szozda

wstęp : kim jest biegły sądowy ? -"psychologia biegłego sądowego". dr n. med. Ryszard Szozda

prawa i obowiązki biegłych sądowych w postępowaniu sądowym i przygotowawczym. (Piotr Mirek, sędzia Sądu Najwyższego.)

biegły sądowy w sprawach cywilnych oraz opiniowanie lekarskie dla potrzeb wydziałów cywilnych (dr hab. Krystian Markiewicz, sędzia Sądu Okręgowego w Katowicach)

18.11.2016

biegły sądowy w sprawach w sprawach z zakresu prawa pracy i i ubezpieczeń społecznych oraz opinie dla potrzeb wydziałów pracy oraz wydziałów pracy i ubezpieczeń społecznych (Jolanta Pietrzak, sędzia Sądu Apelacyjnego w Katowicach)

opinia lekarska w oczekiwaniu adwokata / radcy prawnego (Marcin Nowak, adwokat, przedstawiciel Okręgowej Rady Adwokackiej)