Aktualne problemy służby zdrowia w świetle przygotowywanego pakietu ustaw zdrowotnych.

data: wtorek, 15 marzec 2011

Spotkanie z Posłem Andrzejem Sośnierzem.
Temat spotkania:Aktualne problemy służby zdrowia w świetle przygotowywanego pakietu ustaw zdrowotnych”
oraz prezentacja autorskiego programu reformy służby zdrowia, przygotowanego przez posła Andrzej Sośnierza.
22 marca 2011r. (wtorek) godz. 17.00  Klub Stowarzyszeń Twórczych Marchołt w Katowicach przy ulicy Warszawskiej 37.

Szanowni Państwo

O tym, że polska służba zdrowia wymaga gruntownych reform, by mogła być efektywna i dostępna dla każdego obywatela, mówi się od wielu lat. Gruntowna analiza możliwości i potrzeb w tym zakresie jest niezbędna, by temat ten w debacie publicznej był stosownie i merytorycznie opracowany. Dlatego mam przyjemność zaprosić członków Śląskiej Izby Lekarskiej na spotkanie z Posłem Andrzejem Sośnierzem, które odbędzie się 22 marca 2011r. (wtorek) godz. 17.00 w Klubie Stowarzyszeń Twórczych Marchołt w Katowicach przy ulicy Warszawskiej 37.

Tematem spotkania jest:

Po prezentacji zapraszamy do dyskusji.

Udział w spotkaniu przedstawicieli Państwa Izby niewątpliwie przyczyni się do uzyskania wysokiego poziomu merytorycznego dyskusji.

Liczymy na Państwa głos w dyskusji