UZUPEŁNIENIE ZAPYTANIA OFERTOWEGO

data: piątek, 07 lipiec 2017

Uzupełnienie zapytania ofertowego na wykonanie robót remontowych i modernizacyjnych siedziby Śląskiej Izby Lekarskiej przy ul. Grażyńskiego 49a  w Katowicach

Śląska Izba Lekarska informuje, iż warunki zapytania ofertowego zostają uzupełnione poprzez możliwość wniesienia wadium także w formie gwarancji bankowych lub ubezpieczeniowych.

W przypadku wniesienia wadium w formie ww. gwarancji, należy złożyć w Sekretariacie ŚIL oryginał dokumentu, z kolei kopię poświadczoną „za zgodność z oryginałem” przez Wykonawcę, należy dołączyć do oferty.

Z treści gwarancji musi jednoznacznie wynikać sposób reprezentacji Gwaranta. Gwarancja musi być podpisana przez upoważnionego przedstawiciela Gwaranta.
Z treści gwarancji winno wynikać bezwarunkowe zobowiązanie Gwaranta do wypłaty ŚIL (inwestorowi) pełnej kwoty wadium, na każde pisemne żądanie zgłoszone przez ŚIL w terminie związania ofertą w przypadku odmowy podpisania umowy na warunkach określonych w zapytaniu  ofertowym.

Termin składania ofert został przedłużony do dnia 12.07.2017 r.