XV FORUM RYNKU ZDROWIA

data: czwartek, 03 październik 2019
XV FORUM RYNKU ZDROWIA

Polecamy Państwa uwadze jubileuszową edycję  konferencji dotyczącej systemu opieki zdrowia w Polsce. XV Forum Rynku Zdrowia odbędzie się 21 i 22 października 2019 r. w Warszawie.

Wśród zaplanowanych kilkunastu sesji XV Forum Rynku Zdrowia nie zabraknie dyskusji dotyczących najnowszych rozwiązań m.in.
w zakresie technologii medycznych i dygitalizacji. Oprócz debaty inauguracyjnej odbędą się sesje o bardzo zróżnicowanej tematyce, związanej z polityką zdrowotną, organizacją, finansami i zarządzaniem, jak również z terapiami w wybranych dziedzinach medycyny.

Ta jesienna, dwudniowa konferencja stała się jedną z najbardziej prestiżowych debat poświęconych ochronie zdrowia, między innymi
z udziałem wybitnych postaci medycyny, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, parlamentarzystów, menedżerów podmiotów leczniczych, pacjentów, ekspertów, przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego i dostawców współpracujących z sektorem medycznym. Tradycyjnie już zwieńczeniem pierwszego dnia Forum będzie Gala, podczas której uroczyście wręczone zostaną Portrety Polskiej Medycyny – coroczne wyróżnienia przyznawane przez redakcję magazynu i portalu Rynek Zdrowia.

Szczegółowy program XV Forum Rynku Zdrowia i rejestracja: forumrynkuzdrowia.pl.

Organizatorem Forum Rynku Zdrowia jest Grupa PTWP, wydawca magazynu Rynek Zdrowia i portalu rynekzdrowia.pl.