data: piątek, 15 lipiec 2011
Szanowni Państwo

Zapraszamy serdecznie wszystkich lekarzy i lekarzy dentystów na nowe szkolenie z zakresu kompetencji miękkich "Praca zespołowa i kierowanie zespołem" już 22 lipca 2011 r. - WOLNE MIEJSCA, wykładowca: mgr Beata Krudkopad-Szaturska. Uczestnicy otrzymają punkty edukacyjne. Szkolenie jest jednodniowe, przeznaczone dla lekarzy i lekarzy dentystów pracujących w zespole oraz dla lekarzy kierujących placówkami medycznymi bądź zespołami pracowników.
Szkolenie odbywać się będzie w siedzibie Naczelnej Izby Lekarskiej w Warszawie, ul. Sobieskiego 110,
w godzinach: 9:00 – 15:45
.

Głównym celem szkolenia jest zwiększenie świadomości czym jest zespół pracowników. Celem jest także budowanie kompetencji przywódczych. Na szkoleniu główny nacisk stawiany jest na mechanizmy przywództwa i metody wpływania na innych, które mogą być z powodzeniem wykorzystywane w kierowaniu zespołem.
W celu zapisania się na szkolenie należy pobrać formularz zgłoszeniowy i po wypełnieniu przesłać do ODZ e-mailem:
odz@hipokrates.org lub faksem: 22 559 02 70 (formularz należy pobrać ze strony internetowej www.odz.nil.org.pl z  zakładki informacje o wydarzeniach organizowanych przez ODZ).
Szkolenie organizowane przez ODZ jest finansowane ze składek Członków Samorządu i dlatego bezpłatny udział (i związane z tym certyfikaty) mogą być dostępne tylko dla osób opłacających składki. Lekarze nieopłacający składek oraz inne osoby mogą uczestniczyć w szkoleniach tylko za odpłatnością. W związku z tym prosimy o przesłanie do nas e-mailem bądź faksem potwierdzenia wpłaty składki za ostatni miesiąc.

Teresa Perendyk

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego