Zaproszenie na Ogólnopolską Wystawę Malarstwa Lekarzy

data: wtorek, 14 luty 2012
 Jubileuszowej
X Ogólnopolskiej  Wystawie  Malarstwa  Lekarzy,
 która  odbędzie  się  w  dniach
27 maja - 1 czerwca 2012  roku
w  Klubie  Lekarza  w  Łodzi
Na  coroczną, tym razem Jubileuszową Ogólnopolską  Wystawę  Malarstwa  Lekarzy  Komisja  Kultury  Okręgowej  Izby  Lekarskiej   w Łodzi  zaprasza  już  po  raz  dziesiąty,  także w maju - kontynuując tym samym  tradycję  wiosennych  wernisaży.
Koleżanki  i  Kolegów  zainteresowanych  udziałem w  Wystawie  prosimy  o  dostarczenie  swych  dzieł  do  Okręgowej  Izby  Lekarskiej w  Łodzi  (93-005, ul.  Czerwona  3)  do  końca  kwietnia  br.  Prace,  które  zostaną  dostarczone  w  tym  terminie, będą  umieszczone w jubileuszowym albumowym wydaniu katalogu  Wystawy.
Obrazy  mogą  być wykonane  w dowolnych technikach i  formatach  oraz  opatrzone  następującymi  danymi:   tytuł,  imię  i  nazwisko autora,  rodzaj  jego  specjalizacji, miejscowość zamieszkania. Przyjmujemy  maksymalnie 4  prace  od 1 autora ze względu na ograniczenia powierzchni  wystawienniczej.
Wernisaż  Jubileuszowej  Wystawy  odbędzie  się  27  maja  2012  roku  (niedziela)  o  godzinie  17.00  w  Klubie  Lekarza  w  Łodzi  przy ul.  Czerwonej  3,  a  Wystawa  potrwa  do  1  czerwca 2012 r.
Serdecznie zapraszamy  Autorów  i  Wszystkich  zainteresowanych  twórczością  lekarzy.

Kontakt:  Iwona  Szelewa,   tel.  42/683 17 01,  fax.  42/683 13 78,
adres  internetowy:  biuro@oil.lodz.pl