data: poniedziałek, 19 marzec 2012

Miejsce I         – Okręgowa Izba Lekarska w Szczecinie
Miejsce II       – reprezentacja lekarzy z Białorusi
Miejsce III      – Śląska Izba Lekarska w Katowicach

W sobotę 17 marca odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i medali uczestnikom XII Mistrzostw Lekarzy w siatkówce halowej w Dąbrowie Górniczej.
Ceremonię swoja obecnością uświetnili honorowi patroni mistrzostw: dr Zbigniew Podraza – prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza  i dr Jacek Kozakiewicz - prezes ŚIL oraz dr Jacek Tętnowski przewodniczący Komisji ds. Kultury, Sportu i Rekreacji NIL, dr Krzysztof Makuch członek tej komisji, dr Jerzy Pabis przewodniczący Komisji Sportu i Rekreacji ŚIL, a także dr Wiesław Maroń – lekarz reprezentacji polskich siatkarzy.
Uroczystość poprowadzili organizatorzy tegorocznych mistrzostw dr Przemysław Rosak członek drużyny ŚIL wraz z żoną Bibianą Sobczyk – Rosak  oraz dr dr  Michał  Fatyga  i Wojciech Kusak będący również zawodnikami naszej „brązowej” drużyny.
Więcej na ten temat będzie można przeczytać w relacji z mistrzostw, która ukaże się w majowym numerze „Pro Medico”.