KONFERENCJA NAUKOWA POD PATRONATEM ŚLĄSKIEJ IZBY LEKARSKIEJ

data: czwartek, 05 lipiec 2012

Szanowne Koleżanki i Koledzy,
Mamy zaszczyt zaprosić Was do udziału w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Rola przeszczepiania komórek hematopoetycznych w chorobach z autoagresji”, pierwszej z cyklu „Śląskie Debaty Hematologiczne”.

Proponujemy Wam udział w tworzeniu platformy dającej możliwość dyskusji interdyscyplinarnych i współpracy dotyczącej wspólnego leczenia chorych, z wykorzystaniem możliwości jakie niesie współczesna hematologia. Udało nam się pozyskać jako inicjatorów dyskusji uznanych ekspertów w dziedzinie hematologii, diabetologii i reumatologii, którzy podejmą tym razem temat wykorzystania przeszczepiania komórek macierzystych w chorobach z autoagresji.
    Konferencja odbędzie się w dniu 08.09.2012 (sobota) o godz. 10.00
w Chorzowskim Centrum Kultury w Chorzowie, przy ul. Sienkiewicza 3.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają punkty edukacyjne. Konferencja zakończy się poczęstunkiem. Licząc na Państwa udział musimy zaznaczyć, ze liczba uczestników jest ograniczona, więc zachęcamy do rejestrowania się on-line na stronie internetowej www.hematologia-chorzow.pl.

więcej w załączniku