XXXI KONGRES POLSKIEGO TOWARZYSTWA GINEKOLOGICZNEGO - "KOBIETA XXI WIEKU"

data: piątek, 07 wrzesień 2012

Szanowni Państwo

w imieniu Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz firmy Symposion mamy zaszczyt zaprosić do udziału w XXXI Kongresie Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej, który odbędzie się w dniach 19-22 września 2012 roku w Hali Widowiskowej „Spodek” oraz na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Każdy Kongres Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego jest wielkim Świętem Polskiej Ginekologii, które w 2012 roku będzie wiązać się ze 123-leciem działalności Towarzystwa Ginekologicznego. Hasłem przewodnim tego najważniejszego w naszym kraju w 2012 roku spotkania naukowego ginekologów i położników będzie „Kobieta XXI wieku”. Program naukowy Kongresu obejmuje praktycznie wszystkie obszary ginekologii i położnictwa, ale istotną nowością będą zagadnienia związane z ginekologią estetyczną i z szeroko pojętym problemem anti-aging`u.

W czasie czterodniowego spotkania proponujemy uczestnikom udział w sesjach plenarnych, głównych, tematycznych oraz sesji polonii ginekologicznej świata. Obok sesji wykładowych, przewidujemy także czas na dyskusję i spotkania warsztatowe. Kongres będzie również okazją do podsumowania trzyletniej aktywności naukowej, klinicznej, edukacyjnej oraz wyróżnienia osób szczególnie zaangażowanych w rozwój ginekologii i położnictwa.

Zapraszamy do Katowic ginekologów - położników, neonatologów, położne i pielęgniarki, psychologów, fizjoterapeutów, studentów medycyny, a także przedstawicieli innych specjalności, których zainteresowania mieszczą się w głównym nurcie osiągnięć naukowych ginekologii. Zaproszeni wykładowcy z kraju i ze świata zaprezentują najnowsze wytyczne i standardy postępowania w położnictwie i ginekologii, a ciekawy program artystyczny i inne imprezy towarzyszące będą wspaniałym dopełnieniem wrażeń z tego Kongresu.

Szczegółowe informacje na temat Kongresu można znaleźć na stronie internetowej: www.kongresptg2012.pl, rejestracja: www.kongresptg2012.pl/rejestracja

Patronat medialny Pro Medico

Zespół Symposion