BIEG FARMACEUTÓW I LEKARZY

data: piątek, 21 wrzesień 2012

Śląska Izba Lekarska serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków sportu do wzięcia aktywnego udziału w biegu Farmaceutów i Lekarzy na dystansie 7 km, w ramach Silesia Półmaraton, który odbędzie się 7 października (tj. niedziela) 2012 r. na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie.

Data:
7 października (tj. niedziela) 2012 r.
Start biegu odbędzie się o godzinie 11:00 na Promenadzie im. Gen. Jerzego Ziętka (na wysokości Hali Wystaw Kapelusz).
Zawodnicy muszą pojawić się na starcie o godzinie 10:50.

Miejsce:
Park Śląski w Chorzowie (Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku)

Trasa - 7 km (prowadzi w 100% nawierzchnią asfaltową, pokrywa się z trasą półmaratonu, jednak pokonujecie tylko jedną pętlę)

W klasyfikacji "BIEG FARMACEUTÓW - Mistrzostwa Śląska Śląskiej Izby Aptekarskiej" wezmą udział członkowie Śląskiej Izby Lekarskiej i ich rodzin.

Zgłoszenia udziału w biegu przyjmowane są na stronie internetowej:

Wysokość opłaty startowej uzależniona jest od terminu i formy wpłaty i wynosi:
- 50 zł w przypadku wpłat dokonanych w dniach 15 września - 4 października 2012 roku;
- 70 zł dokonywane jako wpłata gotówkowa w Biurze Zawodów.

W ramach opłaty startowej uczestnik otrzymuje m.in.:
- numer startowy, agrafki
- pamiątkowy medal na mecie półmaratonu i biegu na dystansie 7 km
- posiłek po zakończeniu biegu

Każdy zawodnik po odbiorze pakietu startowego w biurze zawodów zobowiązany jest do weryfikacji danych na stanowisku Śląskiej Izby Lekarskiej.

Wszystkich zawodników obowiązuje Regulamin Silesia Półmaraton dostępny na stronie http://www.silesiapolmaraton.pl

Koordynator rywalizacji lekarzy: Zofia Paczka-Piwosz (tel. 32 203 67 47)

Wyciąg z regulaminu biegu:

BIEG  FARMACEUTÓW i LEKARZY
Mistrzostwa Śląska Śląskiej Izby Aptekarskiej
Mistrzostwa Śląska Lekarzy o Puchar Śląskiej Izby Lekarskiej

1.    Bieg odbędzie się 7 października 2012r na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie (Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku).
2.    Start biegu o godzinie 11.00
3.    Zawodnicy muszą pojawić się na starcie o godzinie 10.50
4.    Klasyfikacje Biegu Farmaceutów prowadzone będą na dwóch dystansach 7 km i 21 km i w dwóch klasyfikacjach: farmaceutów oraz lekarzy.
5.    Organizatorem rywalizacji jest Śląska Izba Aptekarska przy współpracy z Śląską Izbą Lekarską
6.    Koordynator rywalizacji farmaceutów: Mirella Kowalcze (tel. kontaktowy: 609 262 888)
7.    Koordynator rywalizacji lekarzy: Zofia Paczka-Piwosz (tel. kontaktowy 32 203 67 47)
8.    W klasyfikacji ,,BIEG FARMACEUTÓW – Mistrzostwa Śląska Śląskiej Izby Aptekarskiej” wezmą udział członkowie ŚIA i ich rodziny oraz chętni farmaceuci z całego kraju.
9.    W klasyfikacji "BIEG FARMACEUTÓW - Mistrzostwa Śląska Lekarzy o Puchar Śląskiej Izby Lekarskiej" mogą brać udział lekarze.
10.    Zawody rozegrane zostaną w ramach biegu Półmaraton Silesia.
11.    Zgłoszenia przyjmowane są na stronie internetowej biegu www.silesiapolmaraton.pl
12.    Każdy zawodnik po odbiorze pakietu startowego w biurze zawodów zobowiązany jest do weryfikacji danych na stanowisku ŚIA lub ŚIL
13.    Wszystkich zawodników obowiązuje Regulamin Silesia Półmaraton dostępny na stronie www.silesiapolmaraton.pl
14.    W ramach BIEGU FARMACEUTÓW przewidziana jest klasyfikacja (osobna na każdym z dystansów): kobiet i mężczyzn (bez podziału na kategorie wiekowe)
15.    Zwycięzcy otrzymują pamiątkowe STATUETKI Śląskiej Izby Aptekarskiej lub Śląskiej Izby Lekarskiej a wszyscy uczestnicy rywalizacji dodatkowo pamiątkowe dyplomy.