E-LEARNING DOSTĘPNY JUŻ DLA LEKARZY Z CAŁEJ POLSKI

data: sobota, 12 październik 2013

Już ponad 4,5 tys. lekarzy i lekarzy dentystów z województwa mazowieckiego zarejestrowało się w projekcie "E-learning w służbie lekarzom", by uzyskać dostęp do 70 multimedialnych programów edukacyjnych i zdobyć wymagane ustawowo punkty edukacyjne. Projekt realizuje Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie. Po szczegóły zapraszamy do Internetu na stronę www.kursy-elearning.pl

Mamy dobrą wiadomość. Obecnie z programu mogą skorzystać lekarze z całej Polski, którzy wezmą udział w badaniu ankietowym - oznajmia Ryszard Majkowski z warszawskiej izby lekarskiej. Celem badawczym jest rozpoznanie opinii środowiska zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów na temat użyteczności technik zdalnego kształcenia w realizacji obowiązku doskonalenia zawodowego, a także weryfikacja poglądów o szczególnej przydatności e-learningu w szybkim transferowaniu kwalifikowanej wiedzy.

Każdy lekarz czy lekarz dentysta, który wypełni i prześle elektronicznie na adres e-mail medmanager@wp.pl wypełnioną ankietę, umowę, oświadczenie podatnika i deklarację, uzyska symboliczne wynagrodzenie i możliwość całkowicie bezpłatnego udziału w projekcie pn. "E-learning w służbie lekarzom". Słowem, za poświęcony czas na wypełnienie ankiety (około 5 minut) uzyskacie Państwo możliwość zdobycia aż 350 punktów edukacyjnych (najpóźniej do dnia 31 grudnia 2013 roku). Formularze umowy zlecenia, oświadczenia, ankiety oraz deklaracji przystąpienia do projektu "E-learning w służbie lekarzom" można pobierać ze strony internetowej: www.medmanager.com.pl

Niezwłocznie po otrzymaniu deklaracji prześlemy każdemu nowemu uczestnikowi klucz dostępu, który użyty tyko jeden raz pozwoli na korzystanie ze wszystkich 70 multimedialnych programów edukacyjnych.

Jak skutecznie uniknąć koszmarnych kar za błędy na receptach refundowanych? – to jeden z naszych kursów, który cieszy się niesłabnącą popularnością dzięki fantastycznej pracy dr med. Macieja Jędrzejowskiego z Warszawy. Nowych przepisów trzeba się po prostu dobrze nauczyć. To jest nasza recepta na Twoje potencjalne kłopoty z krewkimi inspektorami NFZ – przekonuje Mariola Romańska z Medycznej Platformy Edukacyjnej. Aby zacząć wystarczy nam w domu lub w pracy stacjonarny komputer, tablet lub netbook z kartą mobilnego internetu lub coraz popularniejszy dostęp do sieci bezprzewodowej WiFi. Bez ruszania się ze swojego miejsca zamieszkania, czasem odległego od centrów naukowych i akademickich, bez rezerwacji nietanich hoteli, bez umizgów do przełożonych o łaskawą zgodę na wyjazd służbowy, uczestniczymy w ciekawych wykładach, poszerzamy zawodowe horyzonty, sprawdzamy zdobytą wiedzę w testach i zdobywamy punkty edukacyjne, dopełniając obowiązku doskonalenia zawodowego.

Więcej informacji: Marek Stankiewicz, koordynator projektu ds. promocji, tel. 535-888-594 ; email : stankiewicz@kursy-elearning.pl : skype: marek.stankiewicz

dodał: Tomasz Gawlik