Background Image
Table of Contents Table of Contents
Previous Page  11 / 36 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 11 / 36 Next Page
Page Background

9

Pro Medico

grudzień 2017 / styczeń 2018

3. Marek Hawranek

4. Tomasz Kowalski

5. Mieczysław Rajs

6. Andrzej Tyczyński

7. ZygfrydWawrzynek

ZAWIERCIE

(Szpital Powiatowy + niewykonujący

zawodu i prywatne praktyki z Zawier-

cia i powiatu zawierciańskiego)

1. Beata Gola-Wałek

2. Wojciech Mleczko

ZAWIERCIE

(NZOZ-y z Zawiercia i powiatu zawier-

ciańskiego + ZLA)

1. Teresa Bieńko

2. Zbigniew Rok

ŻORY

1. Zenon Cholewa

2. Damian Kalisz

3. Mariusz Smolik

BĘDZIN + POWIAT BĘDZIŃSKI –

DENTYŚCI

1. Urszula Charciarek

BYTOM

(Akademickie Centrum Stomatologii +

pracownicy ŚUM)

– DENTYŚCI

1. Przemysław Rosak

2. Rafał Rój

3. Dariusz Skaba

BYTOM

(NZOZ-y + niewykonujący zawodu

+ prywatne praktyki + wykonujący

zawód poza granicami RP) – DENTYŚCI

1. Janina Bić-Szudak

2. Zofia Kośnic

3. Jadwiga Poznańska-Ugarenko

CHORZÓW + ŚWIĘTOCHŁOWICE –

DENTYŚCI

1. Jerzy Moskal

2. Aleksandra Sommerlik-Biernat

3. Alina Stępnik-Mardzyńska

DĄBROWA GÓRNICZA – DENTYŚCI

1. Piotr Ziętek

GLIWICE + POWIAT GLIWICKI

(OPRÓCZ KNUROWA I PILCHOWIC) –

DENTYŚCI

1. Zbigniew Bizoń

2. Elżbieta Górska-Pudlik

3. Bożena Szadkowska-Breguła

JASTRZĘBIE ZDRÓJ + ŻORY + ZE-

BRZYDOWICE+WODZISŁAW ŚLĄSKI

+ GODÓW + GORZYCE + LUBOMIA+

MARKLOWICE + MSZANA – DENTYŚCI

1. Henryk Frelich

2. Anna Stańczyk-Franiel

JAWORZNO – DENTYŚCI

1. Leszek Frąckiewicz

2. Agnieszka Pawlik

z działań samorządu

PYSKOWICE, SOŚNICOWICE, TO-

SZEK, RUDZINIEC, WIELOWIEŚ

1. Mariola Malinowska-Cholewka

2. Jerzy Pabis

3. Michał Stępniak

RACIBÓRZ + POWIAT RACIBORSKI

1. Mariusz Bartoszek

RUDA ŚLĄSKA

(Szpital Miejski Bielszowice + niewyko-

nujący zawodu + wykonujący zawód

poza granicami)

1. Marek Potempa

2. HaraldWoźniok

RYBNIK + JEJKOWICE + ŚWIERKLANY

1. Leszek Brodala

2. Diana Denda

3. Grzegorz Góral

4. Stefania Łopacz-Stoczek

5. Bogdan Marek

6. Ryszard Michalik

7. Andrzej Muras

8. Andrzej Pluta

9. StanisławWencelis

10. Wanda Wenglarzy-Kowalczyk

11. Alicja Wrzoł

12. Anna Wyganowska-Kapryan

13. Urszula Zimoń

RYDUŁTOWY + PSZÓW + LYSKI +

GASZOWICE

1. Henryk Wojtaszek

2. Piotr Zyzak

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

1. Joanna Bon-Bałazińska

2. Eugeniusz Depta

3. Zbigniew Gajda

4. Małgorzata Knap-Ulbrich

SOSNOWIEC

(Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr

5 + pracownicy ŚUM)

1. Mateusz Kęsek

2. Katarzyna Michalska-Małecka

3. Jan Pruszowski

4. Krystyn Sosada

SOSNOWIEC

(Centrum Pediatrii + niewykonujący

zawodu + wykonujący zawód poza

granicami RP)

1. Anna Gruenpeter

2. Ilona Kwiecień-Czerwieniec

3. Jan Siwiec

4. Andrzej Wacław

SOSNOWIEC

(Sosnowiecki Szpital Miejski + Obwód

Lecznictwa Kolejowego)

1. Andrzej Gałązka

SOSNOWIEC

(NZOZ-y + Pogotowie Ratunkowe +

Hospicjum + Izba Wytrzeźwień + Areszt

Śledczy)

1. Jan Kłopotowski

2. Stefan Madej

3. Andrzej Siudyka

TARNOWSKIE GÓRY

(WSP im. Hagera + pracownicy ŚUM +

niewykonujący zawodu + wykonujący

zawód poza granicami)

1. Beata Poprawa

2. Jerzy Rdes

3. Adam Tiszler

TARNOWSKIE GÓRY

(REPTY)

1. Dariusz Gustowski

TARNOWSKIE GÓRY

(NZOZ Szpital Św. Kamila+NZOZ-y +

Zakł. Pulm. + OLK + ZUS + prywatne

praktyki + gminy

1. Jacek Swoboda

TYCHY

(Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

sp. Megrez + Szpital Miejski + Sanepid)

1. Zbigniew Antosz

2. Krzysztof Nitecki

3. Mieczysław Piechota

4. Andrzej Sielańczyk

WODZISŁAW ŚLĄSKI

(Zespół Opieki Zdrowotnej + Pogotowie

+ NZOZ-y z Wodzisławia i gmin)

1. Marcin Kaszubski

2. Maciej Kubicz

3. Jakub Polok

4. Michał Zyska

WODZISŁAW ŚLĄSKI

(Szpital Chorób Płuc + prywatne prak-

tyki + niewykonujący zawodu z Wodzi-

sławia i gmin)

1. Jan Cieślicki

2. Alicja Szczepańska

ZABRZE

(Szpital Kliniczny nr 1 + pracownicy

ŚUM + Kliniki na ul. Jordana)

1. Katarzyna Bąk-Drabik

2. Mieczysław Dziedzic

3. Agnieszka Jędzura

4. Anna Nowak

5. Anna Pikiewicz-Koch

6. Katarzyna Ziora

ZABRZE

(Śląskie Centrum Chorób Serca + Szpi-

tal Specjalistyczny + pracownicy ŚUM)

1. Monika Bajor

2. Eugeniusz Czecior

3. Damian Kawecki

4. Andrzej Lekston

ZABRZE

(NZOZ Szpital Miejski + prywatne prak-

tyki + niewykonujący zawodu + Klinika

Chorób Płuc)

1. Krystian Frey

2. Joanna Głowacka-Kareł