DYSPONUJEMY FUNDUSZAMI NA FINANSOWANIE INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ W MEDYCYNIE

data: piątek, 07 styczeń 2011
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA posiadając środki finansowe w ramach Funduszu Inwestycje Kapitałowe poszukuje osób i firm posiadających ciekawe pomysły w branży medycznej. Zależy nam na dotarciu do autorów niekonwencjonalnych rozwiązań, które mogą w przyszłości stać się podstawą dobrze prosperującego biznesu medycznego. Nasze doświadczenie inwestorskie pokazuje, iż bez profesjonalnego zaplecza finansowo - doradczego, niejednokrotnie wartościowe wynalazki czy innowacyjne rozwiązania pozostają domeną satysfakcji jedynie autora. Bez szans na realizację i bez szans na odnoszenie sukcesu na rynkach międzynarodowych.

Nasz Fundusz Inwestycje Kapitałowe jest skuteczną alternatywą dla wynalazców; stanowi formę zalążkowego funduszu kapitałowego typu seed, który inwestuje posiadane środki w nowo powstające przedsiębiorstwa, wdrażające innowacyjne rozwiązania.

W ramach działalności Funduszu oferujemy:
 - środki finansowe na start,
 - profesjonalne wsparcie doradcze,
 - promocję nowego rozwiązania (np. produktu lub usługi),
 - wsparcie biznesowe doświadczonego partnera.

Właściciele najlepszych, zaakceptowanych przez nas pomysłów mogą uzyskać wsparcie kapitałowe nowatorskiego medycznego rozwiązania (do 200 000 Euro) oraz specjalistyczną pomoc doradczą. Dla naszego Funduszu liczy się przede wszystkim pomysł oraz biznesowa wartość, która może w perspektywie kilku lat przynieść oczekiwane wyniki finansowe.

Branża medyczna jest dla nas priorytetem, dlatego już dziś liczymy na osiągnięcie efektu synergii przy tworzeniu nowych firm, opartych o Państwa innowacyjne rozwiązanie i nasz kapitał. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości związane z komercjalizacją pomysłów. Szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty można uzyskać za pośrednictwem strony internetowej www.marr.pl/inwestycjekapitalowe <http://www.marr.pl/inwestycjekapitalowe> lub telefonicznie pod numerem
(12) 617 66 22 / 81.

Jakub Hołysz
Specjalista ds. funduszy europejskich
Departament Zarządzania Projektami i Programami
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
31-542 Kraków, ul. Kordylewskiego 11
tel: + 48 012 617 66 22 / fax: + 48 012 617 66 66