INAUGURACJA LUTW

data: piątek, 06 wrzesień 2019

Informujemy, że rozpoczynamy nabór słuchaczy Lekarskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Śląskiej Izbie Lekarskiej na rok akademicki 2019/2020. Uroczyste rozpoczęcie nowego roku LUTW odbędzie się 3 października 2019 r. o godz. 12.00 w sali audytoryjnej ŚIL. Wykład inauguracyjny pt. „Wątpliwości dotyczące kwalifikacji braku oczekiwanego przez pacjenta efektu leczenia jako błąd medyczny i dopuszczalność karania za tzw. błąd medyczny” wygłosi dr Tadeusz Urban, Prezes ORL w Katowicach.

Rok akademicki trwa od 3 października 2019 r. do 25 czerwca 2020 r. Zajęcia w semestrze zimowym będą odbywać się od 3 października 2019 r.  do 30 stycznia 2020 r., dwa razy w miesiącu, w pierwszy i ostatni czwartek miesiąca, od godz. 12.00.

Wykłady w terminach: 3 i 24 października 2019 r., 7 i 28 listopada 2019 r., 5 grudnia 2019 r., 9 i 30 stycznia 2020 r. będą odbywać się w Śląskiej Izbie Lekarskiej oraz poza Izbą.
Opłaty:
Wpisowe – 10 zł (płatne jednorazowo do 30 września br.)
Opłata semestralna - 40 zł (opłata roczna)
Opłatę semestralną należy wnieść:
20 zł - za semestr zimowy – do 30 września br.
20 zł - za semestr letni – do 28 lutego 2020r.
Wpłaty można dokonać przelewem na konto ING Bank Śląski:
tytuł wpłaty: opłata wpisowa, opłata semestralna LUTW
lub bezpośrednio w kasie.

Dokumenty:
Wypełniona i podpisana Deklaracja
Jedna fotografia do legitymacji słuchacza LUTW
Powyższe prosimy składać osobiście – V piętro, pokój 500 lub przesłać na adres: Śląska Izba Lekarska ul. Grażyńskiego 49a, 40-126 Katowice z dopiskiem „LUTW”.
Deklaracja, Regulamin dostępne są na stronie internetowej Śląskiej Izby Lekarskiej w zakładce Lekarski Uniwersytet Trzeciego Wieku:                                                                                                    http://www.izba-lekarska.org.pl/1302-lekarski_uniwersytet_trzeciego_wieku_w_sil

Kontakt :